Barış Arduç’tan ‘Yakışıklılığınızın dezavantajını Gupse Özay görüyordur” yorumuna cevap!

Barış Arduç, yüzü olduğu hazır giyim markasının toplantısında basın mensuplarının karşısına çıktı. Ünlü oyuncu, “Yaptığınız işten teveccüh gördüğünüz zaman hoşunuza gidiyor. Geri dönüşlerimizin pozitif olması motivasyonumuzu iştahımızı köpürten şeyler” dedi.

“GELİP GEÇİCİ AVANTAJ”

“Oyunculukta yakışıklılığın avantajını gördünüz mü?” sorusuna Arduç, “Başkalarına sormak lazım ama şöyle bakıyorum meseleye; fiziksel avantaj tabii ki bir avantaj, adıyla da müsemma. Kendi mesleğinde yeterince mesai harcamadığınız müddetçe o gelip geçici bir avantaj olarak kalır” karşılığını verdi.

“DÜNYANIN EN HOŞ KADINIYLA BERABERİM”

Bir muhabirin “O zaman dezavantajını daha çok Gupse Özay görüyordur” yorumu üzerine 36 yaşındaki oyuncu, “Esasında dünyanın en hoş kadınıyla beraberim” cevabıyla eşine iltifatta bulundu.

10 YILLIK BÜYÜK AŞK

Gupse Özay ile Barış Arduç’un, ‘Deliha’ (2014) filminin setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. 29 Temmuz 2020 tarihinde Çeşme’de hayatlarını birleştiren çift, 9 Eylül 2022’de ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamış, kızlarına Jan Asya ismini vermişti.

“HAYATLARIMIZA MÜDAHİL DEĞİLİZ”

Gupse Özay ile birbirlerine ne kadar müdahalede bulunduklarıyla ilgili olarak Barış Arduç, “Biz kendi hayatlarımıza çok müdahil insanlar değiliz. Tabii ki bir fikir verme durumu var. İkimiz için karşılıklı neyin içinde mutlu ve neşeliysek birbirimize her anlamda sadece giyim kuşam değil, hep destek veriyoruz” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir